2 SISTERS

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew:
wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego (48 1240 1545 1111 0010 7883 9280) , który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Pobranie:
płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej – w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych form płatności.

Płatność elektroniczna:
najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

System dot-Pay obsługuje bezpieczne transakcje:

Karta płatnicza:
Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

Szybkie przelewy: lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia

E-Przelewy:
lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia

Navigation
Close

Koszyk

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our polityka prywatności.

Already got an account?

Categories